Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Gdzie jest Skatepark?" Protest Nowy Sącz 9.03.2012

 
Po latach starań w 2005 roku w nowym Sączu powstał Skate Park (ul. Nadbrzeżna przy „miasteczku rowerowym") miejsce gdzie młodzi ludzie mogli oddawać się swojej pasji takiej jak deskorolka, rower, rolki.. dzięki zawodom tam organizowanym stał się tez miejscem spotkań a zarazem miejscem zderzenia wielu kultur. Zainwestowane przez miasto pieniądze na wybudowanie skate parku zostały zaprzepaszczone. Nie konserwowanie urządzeń oraz nie dobudowanie obiecanego zadaszenia, doprowadziło do kompletnego zniszczenia przez warunki atmosferyczne. Dziś plac stoi pusty a urządzenia ze skate parku wybudowane za pieniądze sądeczan zostały przekazane przez miasto do spalenia. Obiecano nam nowy Betonowy park, lecz skończyło się na obietnicach ponieważ rada miasta wyrzuciła projekt z budżetu. PROTESTUJEMY O SKATE PARK KTÓRY MIASTO NAM OBIECAŁO, A SKOŃCZYŁO SIĘ NA PUSTYCH OBIETNICACH WYBORCZYCH.

 


ProWizjaStudio
 
Data pliku video: 2012-03-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowosądecki 

  Powiat nowosądecki – powiat w województwie małopolskim z siedzibą w Nowym Sączu. Wchodzą w niego gminy: Grybów, Krynica-Zdrój, Muszyna, Piwniczna-Zdrój, Stary Sącz, Chełmiec, Gródek nad Dunajcem, Grybów, Kamionka Wielka, Korzenna, Łabowa, Łącko, Łososina Dolna, Nawojowa, Podegrodzie, Rytro.

  Powiat przede wszystkim składa się z użytków rolnych, ale najważniejszą rolę w regionie stanowi turystyka, ze względu na góry i jeziora. Bardzo popularny wśród zwiedzających jest Zamek Ryterski, XVI-wieczne resztki fortyfikacji w Rożnowie, dwór obronny w Zbyszycach i wiele innych zabytków. Liczne szlaki piesze, rowerowe, kolejki górskie, spływy kajakowe i inne atrakcje przyciągają turystów z całego kraju.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola